Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

W piątek, 5 sierpnia 2022 r. na plaży w Pieczyskach odbył się 35-jubileuszowy koncert z cyklu Arie na plaży - Ryszard Smęda zaprasza.

Przed wspaniałą publicznością wystąpili: Ryszard Smęda (bas) - jak zawsze również w roli prowadzącego, tym razem wspólnie z asystentką Dorotą Borowicz a także: Magdalena Polkowska (sopran), Małgorzata Nowicka (sopran), Krzysztof Zimny (tenor), Andrzej Stańczyk (skrzypce) przy akompaniamencie Trio Bogdana Ciesielskiego. Artyści reprezentowali Operę Nova oraz Akademię Muzyczną w Bydgoszczy.

Niestety z uwagi na złe warunki pogodowe, koncert musiał został przerwany. Na szczęście jego wieksza część odbyła się!

Dziękujemy za tak liczny udział, za wsparcie i zrozumienie!

Organizatorami koncertu byli: Burmistrz Koronowa - Patryk Mikołajewski, Ryszard Smęda, Urząd Miejski w Koronowie.

Partnerzy: KONEK PSN Sp. z o.o., Bank Spółdzielczy w Koronowie, KAFRA Płytki Ceramiczne, POL-OSTEG Sp. z o.o., Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., ABRAMCZYK Sp. z o.o.,Gminna Spółdzielnia Koronowo, AMW Rewita Ośrodek w Pieczyskach, Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne "Niedźwiedź", Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Sportu i Rekrewacji w Koronowie, Zakład Karny w Koronowie, Miejskio - Gminny Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Koronowie - strażacy z gminy Koronowo.

Patronat medialny: Telewizja Polska S.A. Oddział w Bydgoszczy, Polskie Radio Pomorza i Kujaw.

Galeria https://www.koronowo.pl/galeria?wydarzenia-2&arie-na-plazy-ryszard-smeda-zaprasza-05-08-2022

 

20220805 232911 20220805 235232

Pin It