Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

burmistrz podpisal umowe

Infomujemyk, że dnia 19 września Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski, podpisał umowę na 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗲̨ 𝘂𝗹𝗶𝗰𝘆 𝗠𝗮𝗸𝗼𝘄𝗲𝗷 𝗶 Ł𝘂𝗯𝗶𝗻𝗼𝘄𝗲𝗷 𝘄 𝗞𝗼𝗿𝗼𝗻𝗼𝘄𝗶𝗲. W ramach inwestycji zostanie wybudowana droga o nawierzchni z kostki betonowej wraz z kanalizacją deszczową. Przebudowana zostanie sieć elektroenergetyczna, która jest w kolizji z inwestycją. Obie ulice to długość ponad 400 metrów.

Informujemy, że dzisiaj zakończyła się modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko-Orlik-2012”.
Koszt modernizacji 985.817,50 zł brutto. W ramach inwestycji została wymieniona powierzchnia trawiasta, został przeprowadzony remont sanitariatów, nowe ogrodzenie, wymienione lampy. Powstał podjazd dla osób z niepełnosprawnościami i dostosowana została łazienka.
lipowa

Inwestycja przebudowa ulicy Lipowej w Tryszczynie dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg zakończona.

Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski podpisał dwie umowy na realizację kolejnych inwestycji w gminie Koronowo!

nad kanalem

Informujemy, że wczoraj tj. 20 marca br. 𝘇𝗼𝘀𝘁𝗮ł𝗮 𝗽𝗼𝗱𝗽𝗶𝘀𝗮𝗻𝗮 𝘂𝗺𝗼𝘄𝗮 𝘇 𝗣𝗿𝘇𝗲𝗱𝘀𝗶𝗲̨𝗯𝗶𝗼𝗿𝘀𝘁𝘄𝗲𝗺 𝗜𝗻𝘇̇𝘆𝗻𝗶𝗲𝗿𝘆𝗷𝗻𝘆𝗺 𝗛𝗲𝗺𝗮𝗿 𝗦𝗽 𝘇 𝗼.𝗼. 𝗻𝗮 𝗯𝘂𝗱𝗼𝘄𝗲̨ 𝘂𝗹𝗶𝗰𝘆 𝗡𝗮𝗱 𝗞𝗮𝗻𝗮ł𝗲𝗺 𝘄 𝗦𝗮𝗺𝗼𝗰𝗶𝗮̨𝘇̇𝗸𝘂.

Miło jest nam poinformować, że 14 grudnia br. Pan Sławomir Marszelski – Zastępca Burmistrza Koronowa wraz z Panem Marcinem Kłodzińskim – Skarbnikiem Gminy podpisali umowę o dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 na realizację inwestycji pn. „Budowa placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Wiskitno oraz rozbudowa placu zabaw i budowa siłowni zewnętrznej w miejscowości Gogolin”.

Informujemy, iż od 2 listopada zostanie zamknięty parking na Placu Zwycięstwa od strony Banku Spółdzielczego.

Prosimy o nie parkowanie aut.

Informujemy, że rozpoczęły się roboty budowlane w ramach inwestycji pn. „Zagospodarowanie terenu pod parking na części działki o nr 777/16 w Koronowie”.