Otwórz menu mobilne
A- A A+

Biuletyn Informacji Publicznej Link do Języka polskiego Link do Języka angielskiego Link do Języka niemieckiego Link do Języka włoskiego

Uprzejmie informujemy o ogłoszonym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy" pod Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

31 stycznia mija termin dla przedsiębiorców na zgłoszenie się do małego ZUS plus. Ci, którzy korzystali z ulgi w ubiegłym roku i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego serdecznie zaprasza dzieci rolników do udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” pod Patronatem Honorowym Ministra Edukacji i Nauki.

Szanowni Państwo, sezon jesienno-zimowy to okres występowania niekorzystnych warunków atmosferycznych, które mogą spowodować uszkodzenie obiektów budowlanych lub stworzyć zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi,a także mienia.

Gmina Koronowo przyjmuje wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych na rok 2023.

Przedstawiamy kalendarium statystycznych badań ankietowych w roku 2023.

zlote gody

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Koronowie 16 grudnia br. kolejne pary przy dźwiękach marsza Mendelssohna obchodziły jubileusze małżeńskie.

Z przyjemnością informujemy, że kończymy rozdysponowanie bieżącej partii budek dla kotów wolnożyjących, nabytych przez Gminę Koronowo, jak co roku, w ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi.